所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Panel Mount Indicators |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 24V |
| Connection Method | Wire Leads |
| Panel Cutout Dimensions | 12.1mm (Round) |
| Lens Style/Size | Round with Flat Top |
| Color | Yellow |
| Millicandela Rating | 400mcd |
| Lens Color | Clear |
| Standard Package | 1 |
| Current - DC Forward (If) | 30mA |
| Type | LED |
| Features | IP67, SS Body |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话