所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Supercapacitors / Ultracapacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 0.047 Farad |
| Tolerance | - 20 %, + 80 % |
| Voltage Rating | 5.5 V |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 70 C |
| Termination Style | Radial |
| Lead Spacing | 10 mm |
| Dimensions | 11.5 mm Dia. x 5 mm L |
| Capacitance - uF | 47000 uF |
| Case Diameter | 11.5 mm |
| Case Length | 5 mm |
| Product | Supercapacitors |
| Series | DX |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Lead Diameter | 0.8 mm |
咨询QQ
热线电话