所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | 785901223092 |
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 14 Days |
| Product | Ferrules |
| Wire Gauge | 20 |
| Mounting Angle | Straight |
| Color | Blue |
| Contact Plating | Tin |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Material | Plastic |
| Contact Material | Copper |
| Connector Type | :Ferrule |
| Series | :DZ5 |
| Insulator Colour | :Blue |
| Termination Method | :Crimp |
| Stud/Tab Size | :8.2mm x 1.6mm |
| Wire Size AWG Min | :20AWG |
| Insulator Material | :Plastic |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| External Length / Height | :13.5mm |
| Pin Diameter | :1.28mm |
| Pin Length | :8mm |
| Wire Area Size Max | :0.75mm² |
| Wire Size (AWG) | :20AWG |
| Weight (kg) | 0.014 |
| Tariff No. | 85369010 |
| Insulator Color | :Blue |
咨询QQ
热线电话