所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | NO/NC |
| Current Maximum | 8 A |
| Depth | 65mm |
| Length | 87mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum Voltage | 250 V ac |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mode of Operation | Flash Pause First, OFF Delay, ON Delay, One Shot Leading Edge with Control Contact |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Power Supply | External |
| Supply Voltage | 24 → 240 V ac/dc |
| Switch Configuration | SPDT |
| Time Delay | 100 (Reset) ms |
| Time Increment | Hours, Milliseconds, Minutes, Seconds |
| Time Range | 50 ms → 100 h |
| Width | 17.5mm |
| 触点数目 | 1 |
| 系列 | E1ZMQ10 |
| 最大电流 | 8 A |
| 电源电压 | 12 至 240 V 交流/直流 |
| 最高工作温度 | +55°C |
| 安装类型 | DIN 导轨 |
| 电源 | 外部 |
| 触点配置 | 常开/常闭 |
| 最大电压 | 250 V 交流 |
| 计时器功能数目 | 多功能 |
| 时间范围 | 50 s→ 100 h |
| 最低工作温度 | -25°C |
| 开关配置 | SPDT |
| 深度 | 65mm |
| 长度 | 87mm |
| 宽度 | 17.5mm |
| 操作模式 | 闪存暂停优先、关闭延时、接通延时、接通延时(控制触点)、控制单触发前沿电压、单触发前沿(控制触点)、单触发后缘(控制触点) |
| 延时 | 100(重置) ms |
| 时间增量 | 小时,毫秒,分钟,秒 |
咨询QQ
热线电话