所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Style | Gull Wing |
| Family | E2003 |
| Maximum Insertion Loss | -6@10MHz dB |
| Minimum Return Loss | -18@5MHz to 10MHz dB |
| Minimum Crosstalk | -35@5MHz to 10MHz dB |
| Minimum CMRR | -30@100MHz dB |
| Maximum Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Product Category | Transformers Audio & Signal |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话