所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield Coverage | 100% |
| Features | Drain Wire, Rip Cord |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.144" (3.66mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Shield Material | Flexfoil® |
| Shield Type | Foil |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Number of Conductors | 4 |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 500' (152.44m) |
| Color | White |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Usage | Alarm, Security, Sound |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.39mm) |
| Voltage | 300V |
咨询QQ
热线电话