所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Basic / Snap Action Switches |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Form | SPDT |
| Actuator | Lever |
| Current Rating | 0.1 A |
| Voltage Rating AC | 125 V |
| Operating Force | 35 g |
| Termination Style | Screw |
| Mounting | Screw |
| Series | E21 |
| Type | Miniature |
| Part # Aliases | 0E2150K0 |
| Subcategory | Switch Snap Action |
| Lead Time | 126 Days |
咨询QQ
热线电话