所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Input Type | DC |
| Output Device | Thyristor |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Current | 75(RMS) A |
| Maximum Output Voltage | 600(RMS) V |
| Maximum Input Current | 45 mA |
| Maximum Input Voltage | 30 V |
| I/O Isolation Voltage | 4000(RMS) V |
| Mounting | Screw |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Solid State Relays - Industrial Mount |
| RoHS | In Transition |
| Control Voltage Range | 8.5 VDC to 30 VDC |
| Load Voltage Rating | 600 VAC |
| Load Current Rating | 75 A |
| Mounting Style | Panel |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | E3P |
| Termination Style | Screw |
咨询QQ
热线电话