所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Power Rated End Cap Fitting |
| Standard Package | Bulk |
| Product Length | 22.1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | White |
| Product Height | 11.9 |
| Product Depth | 22.1 |
| Body Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene/P... |
| Accessory Type | Fitting - End Cap |
| Height | 0.470" (11.90mm) |
| Width | 0.870" (22.1mm) |
| Length | 0.870" (22.1mm) |
| For Use With/Related Products | Panduit Duct Type LD, LDP and CD3 |
| rohs | 0.470" (11.90mm) |
| Components | FITTINGS |
咨询QQ
热线电话