所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Power Rated End Cap Fitting |
| Standard Package | Bulk |
| Product Length | 28.2 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | White |
| Product Height | 26.3 |
| Product Depth | 25.4 |
| Body Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Accessory Type | Fitting - End Cap |
| Height | 0.640" (16.30mm) |
| Width | 1.11" (28.2mm) |
| Length | 1.00" (25.4mm) |
| For Use With/Related Products | Panduit Duct Type LD, LDP and CD5 |
| rohs | 0.640" (16.30mm) |
| Material | PVC |
| Fitting Type | End, Blank |
| Finish | White |
| Manufacturer Series | LDPH5, LDS5 |
| Components | FITTINGS |
咨询QQ
热线电话