所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SOT-89 |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Type | Buffer Amplifier |
| Typical Output Power | 12.5@2000MHz dBm |
| Typical Power Gain | 21.2@2000MHz dB |
| Maximum Operating Frequency Range | 5000 to 10000 MHz |
| Maximum Output Return Loss | 18(Typ)@2000MHz dB |
| Typical Noise Figure | 3.4@2000MHz dB |
| Typical Output Intercept Point | 26@2000MHz dBm |
| Typical Single Supply Voltage | 3.4 V |
| Maximum Supply Current | 30(Typ)@5V mA |
| Product Category | RF Amplifier |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Frequency | 0 Hz to 6 GHz |
| P1dB | 12.5 dBm |
| Output Intercept Point | 26 dBm |
| Power Gain Typ | 21.2 dB |
| Noise Figure | 3.4 dB |
| Operating Supply Voltage | 3.4 V |
| Supply Current | 30 mA |
| Test Frequency | 2 GHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-89 |
| Packaging | Reel |
| Input Return Loss | 35 dB |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Part # Aliases | 1066897 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Frequency | 6000 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | SOT-89 |
| Pin Count | 3 +Tab |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.4 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.8 V |
| Manufacturer's Type | Buffer Amplifier |
咨询QQ
热线电话