所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | RF Amplifier |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | General Purpose Amplifier |
| Operating Frequency | 0 Hz to 6 GHz |
| P1dB | 12.5 dBm |
| Output Intercept Point | 26 dBm |
| Power Gain Typ | 22 dB |
| Noise Figure | 3.4 dB |
| Operating Supply Voltage | 3.4 V |
| Supply Current | 30 mA |
| Test Frequency | 2.14 GHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-363 |
| Packaging | Reel |
| Input Return Loss | 35 dB |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Part # Aliases | 1066898 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Frequency | 6000 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | SOT-363 |
| Pin Count | 6 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.4 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.8 V |
| Manufacturer's Type | Buffer Amplifier |
咨询QQ
热线电话