所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Frequency Stability | 100 PPM |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 0.85 mm H |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Series | ECX-53B-DU |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 30 PPM |
| Frequency | 32 MHz |
| Package / Case | 5 mm x 3.2 mm |
| Type | SMD Crystal |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 30 Ohms |
咨询QQ
热线电话