所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | ECS |
| RoHS | RoHS 認証 |
| 周波数 | 32 MHz |
| 公差 | 50 PPM |
| 周波数安定性 | 100 PPM |
| 負荷容量 | 20 pF |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| パッケージ/ケース | 3.2 mm x 2.5 mm |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 125 C |
| 寸法 | 2.5 mm W x 3.2 mm L x 0.8 mm H |
| パッケージ化 | Reel |
| ESR | 40 Ohms |
| シリーズ | ECX-32 |
| Life | Mouser 初 |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.031" (0.80mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Frequency | 32MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | XC1829CT |
| Dimensions | 2.5 mm W x 3.2 mm L x 0.8 mm H |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Series | ECX-32 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 50 PPM |
咨询QQ
热线电话