所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | ECS |
| RoHS | RoHS 認証 |
| 周波数 | 32 MHz |
| 公差 | 10 PPM |
| 周波数安定性 | 10 PPM |
| 負荷容量 | 8 pF |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| パッケージ/ケース | 5 mm x 3.2 mm |
| 動作温度範囲 | - 20 C to + 70 C |
| 寸法 | 3.2 mm W x 5 mm L x 0.85 mm H |
| パッケージ化 | Reel |
| ESR | 30 Ohms |
| シリーズ | ECX-53B |
| Life | Mouser 初 |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.033" (0.85mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency | 32MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | XC1846CT |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 0.85 mm H |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Series | ECX-53B |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 10 PPM |
咨询QQ
热线电话