所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.014" (0.35mm) |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 32MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | XC1972TR |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Dimensions | 1.2 mm W x 1.6 mm L x 0.3 mm H |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | ECX-1247 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 PPM |
| Lead Spacing | 0.75 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 100 Ohms |
咨询QQ
热线电话