所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Capacitance | Series |
| Operating Mode | 3rd Overtone |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Packaging | Bulk |
| Height | 0.530" (13.46mm) |
| Size / Dimension | 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency | 48MHz |
| Standard Package | 100 |
| Package / Case | HC49/U |
| Type | MHz Crystal |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 4.65 mm W x 11.35 mm L x 13.46 mm H |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 70 C |
| Series | HC-49UX |
| Termination Style | Radial |
| Mounting Style | Through Hole |
| Tolerance | 30 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 40 Ohms |
咨询QQ
热线电话