所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance | 3.3F |
| Diameter | 12.5mm |
| Dimensions | 12.5 Dia. x 23mm |
| Height | 23mm |
| Lead Diameter | 0.8mm |
| Lead Pitch | 5mm |
| Lifetime | 1000h |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Tolerance | -20 → +80% |
| Tolerance Minus | -20% |
| Tolerance Plus | +80% |
| Voltage | 2.5 V dc |
| CaseSize | 12.5mmDia.x23mmL |
| Material,Element | ElectricDoubleLayer |
| SpecialFeatures | SupercapacitorsandUltracapacitors |
| Temperature,Operating,Maximum | 70°C |
| Temperature,Operating,Minimum | –25°C |
| Termination | Radial |
| Voltage,Rating | 2.5VDC |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话