所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 200 |
| MOQ | 2000 |
| Capacitance | 0.033F |
| Diameter | 13.5mm |
| Dimensions | 13.5 Dia. x 9.5mm |
| Height | 9.5mm |
| Lead Diameter | 0.8mm |
| Lead Pitch | 5mm |
| Lifetime | 1000h |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage | 5.5 V dc |
| rohs | Compliant |
| Capacitance Tolerance | :+80%, -20% |
| Voltage Rating | :5.5V |
| Capacitor Case Style | :Coin |
| Capacitor Terminals | :Radial Leaded |
| Lead Spacing | :5mm |
| ESR | :150ohm |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Body Diameter | :13.5mm |
| Capacitor Mounting | :Through Hole |
| External Length / Height | :9.5mm |
| No. of Pins | :2 |
| Operating Temperature Range | :-25°C to +85°C |
| Series | :F |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 85322200 |
咨询QQ
热线电话