所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 11.5(Max) X 10.5(Max) X 6.5(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 0.33 F |
| Voltage | 5.5 Vdc |
| Product Depth | 10.5(Max) mm |
| Product Length | 11.5(Max) mm |
| Lead Pitch For Radial | 10 mm |
| Operating Temperature | -25 to 70 °C |
| Construction | Stacked Coin |
| Termination Style | Radial |
| Tolerance | -20 to 80 % |
| Standard Package | Bulk |
| Capacitance | 0.33F |
| Height | 6.5mm |
| Lead Diameter | 0.8mm |
| Lead Pitch | 10mm |
| Lifetime | 1000h |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Tolerance Minus | -20% |
| Tolerance Plus | +80% |
| rohs | Compliant |
| Capacitance Tolerance | :± 30% |
| Voltage Rating | :5.5V |
| Capacitor Case Style | :Coin |
| Capacitor Terminals | :Radial Leaded |
| Lead Spacing | :10mm |
| ESR | :75ohm |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Body Diameter | :10.5mm |
| Capacitor Mounting | :Through Hole |
| External Length / Height | :11.5mm |
| No. of Pins | :2 |
| Operating Temperature Range | :-25°C to +70°C |
| Series | :SD |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 85322200 |
| Body dimensions | Ø10 x 6.5mm |
| Gross weight | 1.07 g |
| Capacitor type | electrolytic |
| Capacitor kind | backup capacitor, supercapacitor |
| Operating voltage | 5.5V |
| Multiplicity | 1 |
| Terminal pitch | 10mm |
| Collective package [pcs] | 100 |
| spg | 100 |
咨询QQ
热线电话