所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6PDIP |
| Output Type | AC |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Minimum Isolation Voltage | 5000 Vrms |
| Typical Input Voltage | 1.18 V |
| Peak Output Voltage (Vdrm) | 400 V |
| Zero-Crossing Circuit | No |
| Maximum Input Voltage | 1.5 V |
| Maximum Output Voltage | 280 Vac |
| Maximum Reverse Voltage | 6 V |
| Operating Temperature | -55 to 100 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Triac & SCR Output Optocouplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Tube |
| Automotive | NO |
| Matchcode | EL3022 |
| V(DRM) | 400V |
| P(tot)max | 330mW |
| Unit Pack | 5 |
| Standard Leadtime | 9 weeks |
| MOQ | 8030 |
| Channels | 1 |
| Forward volt.ty | 1.18V |
| VDE | NY/N |
| max.oper.temp. | 100°C |
| Leadfree Defini | 4 |
| Package1 | DIP-6 |
| Iso.voltage | 5000Vrms |
| Trigger current | 10mA |
| min.oper.temp. | -55°C |
| Zero cross | NY/N |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Off State | 400V |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Current - Hold (Ih) | 250µA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 10mA |
| Number of Channels | 1 |
| Current - DC Forward (If) | 60mA |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Package/Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话