所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 32-QFN Exposed Pad (5x6) |
| Voltage - Output | 0.5 V ~ 14.95 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Converter, TFT, LCD |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Standard Package | 1,000 |
| Voltage - Input | 4.5 V ~ 16.5 V |
| Package/Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
咨询QQ
热线电话