所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MSOP |
| Type | Differential Line Driver |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Typical Gain Bandwidth Product | 450 MHz |
| Power Supply Type | Single|Dual |
| Minimum Single Supply Voltage | 4.75 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 11 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±2.25 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±6 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 1500 |
| MOQ | 1500 |
| Current - Output / Channel | 55mA |
| Amplifier Type | Differential |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 450MHz |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Output Type | Differential |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 12mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75 V ~ 11 V, ±2.38 V ~ 5.5 V |
| Slew Rate | 900 V/µs |
| Current - Input Bias | 11µA |
| Voltage - Input Offset | 3mV |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | EL5173IYZ-T7TR |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Available Set Gain | 2 V/V |
| Supply Current | 14 mA |
| Maximum Input Resistance | 150 kOhms |
| Input Offset Voltage | 30 mV |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | MSOP |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话