所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Amplifier Type | Differential |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 550MHz |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Output Type | Differential |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 12.5mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75 V ~ 11 V, ±2.38 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 1,000 |
| Slew Rate | 1100 V/µs |
| Current - Input Bias | 14µA |
| Voltage - Input Offset | 1.4mV |
| Number of Circuits | 1 |
| Gain Bandwidth Product | 200MHz |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话