所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24PDIP |
| Type | Stepper Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 15 mA |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| Maximum Operating Current | 15 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Supply Voltage | 46 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 10 |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Matchcode | L6219 |
| T(max) | 125°C |
| Unit Pack | 15 |
| Automotive | NO |
| MOQ | 15 |
| T(min) | -25°C |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Standard Leadtime | 10 weeks |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Load | 10 V ~ 46 V |
| Supplier Device Package | 24-PowerDIP |
| Current - Output | 750mA |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Package / Case | 24-PowerDIP (0.300", 7.62mm) |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (2) Dual |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 46 V |
| Factory Pack Quantity | 15 |
| Product | Stepper Motor Controllers / Drivers |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Current | 15 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package Type | PDIP |
| Operating Current | 15 mA |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -20C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 10 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 46 V |
| Motor Type | :Stepper |
| No. of Outputs | :4 |
| Output Current | :1A |
| Driver Case Style | :DIP |
| No. of Pins | :24 |
| Supply Voltage Min | :4.75V |
| Supply Voltage Max | :5.25V |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :6219 |
| Device Type | :Motor |
| IC Generic Number | :6219 |
| IC Temperature Range | :Commercial |
| Logic Function Number | :6219 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Output Current Max | :0.75A |
| Supply Voltage Range | :4.75V to 5.25V |
| Termination Type | :Through Hole |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话