所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SO |
| Type | Stepper Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 17 mA |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 46 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Stepper Motor Controllers / Drivers |
| Supply Current | 17 mA |
| Packaging | Reel |
| Package / Case | SO-24 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package Type | SO |
| Operating Current | 17 mA |
| Operating Temperature (Max) | 125C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Max) | 7 V |
| Operating Supply Current | 17 mA |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Series | L6219DSA |
| Brand | STMicroelectronics |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
咨询QQ
热线电话