所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SO |
| Type | Stepper Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 15 mA |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Stepper Motor Controllers / Drivers |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 10 V |
| Supply Current | 15 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SO-24 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Supplier Package | SO |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Current | 15 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 30 |
| Package Width | 7.6(Max) |
| PCB | 24 |
| Package Length | 15.6(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Load | 4.5 V ~ 10 V |
| Supplier Device Package | 24-SO |
| Current - Output | 500mA |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (2) Dual |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-8935-1 |
| Series | L6219R |
| Operating Supply Current | 15 mA |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 85 C |
| Brand | STMicroelectronics |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话