所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Switching | 370kHz |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Output Type | Adjustable |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output | 4A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Output | 0.8 V ~ 6 V |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| PWM Type | Current Mode |
| Type | Step-Down (Buck) |
| Voltage - Input | 3 V ~ 6 V |
咨询QQ
热线电话