所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tray |
| Number of Levels | 1 |
| Features | Retention Latches (Non-Wire Side), Strain Relief |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Positions Per Level | 7 |
| Current | 15A |
| Wire Gauge | 14-26 AWG |
| Terminal Block Type | Plug, Female Sockets |
| Voltage | 300V |
| Standard Package | 25 |
| Termination | Screw |
| Number of Positions | 7 |
咨询QQ
热线电话