所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Function | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Sensor Type | Internal and External |
| Sensing Temperature | -64°C ~ 191°C |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Output Type | SMBus™ |
| Output Fan | No |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Accuracy | ±3°C Local(Max), ±5°C Remote(Max) |
| Standard Package | 4,000 |
| Output Alarm | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Topology | ADC (Sigma Delta), Multiplexer, Register Bank |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | Board Mount Temperature Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话