所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Function | Temp Monitoring System (Sensor), Watchdog |
| Sensor Type | Internal and External |
| Sensing Temperature | -64°C ~ 191°C |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Output Type | SMBus™ |
| Output Fan | Yes |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Accuracy | ±2°C(Max) |
| Standard Package | 4,000 |
| Output Alarm | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Topology | ADC (Sigma Delta), Comparator, Multiplexer, Register Bank |
| Package/Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | * |
| Other Names | EMC1414-1-AIZL-CT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Board Mount Temperature Sensors |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Device Function | Temperature Sensor |
| Digital Output - Bus Interface | 2-Wire, I2C, SMBus |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Shutdown | No |
| Package / Case | MSOP-10 |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Configuration | Remote |
| Supply Current | 1120 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| IC Output Type | :Digital |
| Sensing Accuracy Range | :± 2°C |
| Sensing Temperature Min | :-64°C |
| Sensing Temperature Max | :191°C |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Sensor Case Style | :MSOP |
| No. of Pins | :10 |
| MSL | :MSL 2 - 1 year |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Weight (kg) | 0.000025 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话