所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Length | 24.9 mm |
| Width | 24.9 mm |
| Features | Highest quality flame retardant fiber optic cable with tight-buffered coating on each optical fiberÿ |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Length | 24.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 6.6 |
| Product Depth | 24.9 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Adhesive |
| Size / Dimension | 0.98" L x 0.98" W x 0.26" H (24.9mm x 24.9mm x 6.6mm) |
| For Use With/Related Products | M, I, S Ties |
| rohs | Adhesive |
| Unit Weight | 10.080001 oz |
| For Use With | :Panduit Miniature, Intermediate & Standard Cable Ties |
| Mount Fixing Type | :Adhesive |
| Mount Material | :Nylon 6.6 |
| Mount Color | :Natural |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话