所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bluetooth Class | Class 2, Class 3 |
| Bluetooth Version | 2.0 |
| Dimensions | 13.5 x 18.75 x 2.85mm |
| Height | 2.85mm |
| Length | 18.75mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Output Power | 4dBm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Receiver Sensitivity | -86dBm |
| Supported Bus Interfaces | ADC, I2C, SPI, UART, USB |
| Supported I/O Interfaces | Serial |
| Width | 13.5mm |
| Weight (kg) | 0.4 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话