所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | FBGA |
| Standard Package Name | BGA |
| Fabrication Technology | 0.42um |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Family Name | FLEX 6000 |
| User I/Os | 218 |
| Device Logic Gates | 24000 |
| Maximum Internal Frequency | 142.86 |
| Device System Gates | 24000 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Logic Elements | 1960 |
| Screening Level | Commercial |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Device Logic Units | 1960 |
| Pin Count | 256 |
| Lead Shape | Ball |
| Number of LABs/CLBs | 196 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Logic Elements/Cells | 1960 |
| Standard Package | 90 |
| Supplier Device Package | 256-FBGA (17x17) |
| Number of Gates | 24000 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Number of I /O | 219 |
| Package / Case | 256-BGA |
| rohs | Contains lead / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Supply Current | 5 mA |
| Number of I/Os | 219 |
| Number of Logic Array Blocks - LABs | 196 |
| Factory Pack Quantity | 90 |
| Series | FLEX 6000 |
| Product | FLEX 6000 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tray |
| Number of Logic Elements | 1960 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | No |
| Logic Cells | 1960 |
| Frequency | 142.86 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 85C |
| Package Type | FBGA |
| Process Technology | CMOS |
| Number of Usable Gates | 24000 |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Programmable | No |
| # I/Os (Max) | 218 |
| # Registers | 1960 |
| Number of Logic Blocks/Elements | 1960 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Number of I/O | 219 |
咨询QQ
热线电话