所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Positions | 80 |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Tray |
| Number of Rows | 2 |
| Height Above Board | 0.200" (5.08mm) |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 10mm, 13mm, 14mm |
| Standard Package | 1 |
| Contact Finish Thickness | 30µin (0.76µm) |
| Other Names | SAM8621 |
咨询QQ
热线电话