所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Moulded |
| Depth | 1.25mm |
| Dimensions | 2 x 1.25 x 0.5mm |
| Height | 0.5mm |
| Length | 2mm |
| Maximum Operating Temperature | +155°C |
| Maximum Temperature Coefficient | +100ppm/°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Minimum Temperature Coefficient | -100ppm/°C |
| Package/Case | 0805 |
| Power Rating | 0.33W |
| Resistance | 2Ω |
| Technology | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Termination Style | Flat Contact |
| Tolerance | ±1% |
| 长度 | 2mm |
| 系列 | ERJB3 |
| 外壳样式 | 模制 |
| 容差 | ±1% |
| 最高工作温度 | +155°C |
| 额定功率 | 0.33W |
| 高度 | 0.5mm |
| 技术 | 厚膜 |
| 最低工作温度 | -55°C |
| 温度系数 | ±100ppm/°C |
| 最大温度系数 | +100ppm/°C |
| 电阻值 | 2 Ω |
| 尺寸 | 2 x 1.25 x 0.5mm |
| 接端样式 | 平面接触 |
| 深度 | 1.25mm |
| 最小温度系数 | -100ppm/°C |
| Board Level Components | Y |
| 封装/外壳 | 0508 |
咨询QQ
热线电话