所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| ESD Safe | Yes |
| Material | Tool Steel |
| Overall Length | 140 mm |
| Plier Style | :Needle Nose |
| Jaw Opening Max | :7.5mm |
| Jaw Length | :39mm |
| Cutting Capacity Max | :1.5mm |
| Handle Type | :ESD |
| Height | :1.8mm |
| Jaw Type | :Serrated |
| Jaw Width | :12mm |
| Length | :140mm |
| Weight | :90g |
| Weight (kg) | 0.9 |
| Tariff No. | 82032000 |
咨询QQ
热线电话