所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Pliers & Tweezers |
| RoHS | Not Applicable |
| Size | 114.3 mm |
| Type | Tweezers |
| Description/Function | Tweezers |
| Features | 4.5 in superfine point, special shaping |
| Factory Pack Quantity | 12 |
| Series | * |
| Standard Package | 12 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Tweezers |
| Unit Weight | 0.634931 oz |
| Jaw/Tip Material | Stainless Steel |
| Length - Overall | 4.50" (114.3mm) |
| Tip - Shape | Straight |
| Material | Stainless Steel |
| Tip - Type | Very Fine |
| Tip - Style | Pointed |
| Application | Micro-Electronics |
| Length | 4.528" (115 mm) |
| Magnetic Type | Anti-Magnetic |
| Tip Size | Fine |
| Tip Style | SMD Handling |
| Tip Type | Straight |
咨询QQ
热线电话