所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Thermistor Type | :NTC |
| Resistance | :150kohm |
| Thermistor Tolerance | :-5% to +5% |
| Beta Value (K) | :4700K |
| Thermistor Case Style | :0603 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +125°C |
| Weight (kg) | 0.000004 |
| Tariff No. | 85332100 |
咨询QQ
热线电话