所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 5.6 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 2 W |
| Product Diameter | 4 mm |
| Product Length | 12 mm |
| Temperature Coefficient | ±350 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 200 °C |
| Case Style | Conformal |
| Lead Finish | Tin |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Case Diameter | 4 mm |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product | Metal Film Resistors Flameproof |
| Lead Diameter | 0.8 mm |
| Voltage Rating | 700 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 200 C |
| Termination Style | Axial |
| Resistance | 5.6 Ohms |
| Case Length | 12 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话