所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 0.0055 uF |
| Maximum AC Voltage Rating | 130 V |
| Maximum DC Voltage Rating | 170 V |
| Clamping Current | 200 A |
| Maximum Surge Current | 25000 A |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 200 V |
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | MLV |
| Clamping Voltage | 25 kV |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Packaging | Bulk |
| Series | ERZ |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Product Length | 60 |
| EU RoHS | Compliant |
| Lead Style | Screw |
| Product Depth | 14 |
| Mounting | Bolt-Down |
| Maximum AC Voltage Rating | 130 |
| Product Height | 55 |
| Varistor Voltage | 200 |
| Maximum DC Voltage Rating | 170 |
| Tolerance Voltage | 10% |
| Clamping Current | 200 |
| Clamping Voltage | 340 |
| Energy | 210 |
| Maximum Surge Current | 25000 |
| Industry Aliases | ERZC32EK201 |
| Subcategory | Varistor |
| Lead Time | 105 Days |
| Maximum AC Volts | 130VAC |
| Maximum DC Volts | 170VDC |
| Energy | 210J |
| Current - Surge | 25kA |
| Package / Case | Chassis Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话