所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 0.0017 uF |
| Maximum AC Voltage Rating | 550 V |
| Maximum DC Voltage Rating | 745 V |
| Clamping Current | 200 A |
| Maximum Surge Current | 25000 A |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Varistor Voltage | 910 V |
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | MLV |
| Voltage Rating DC | 1500 V |
| Voltage Rating AC | 550 V |
| Clamping Voltage | 25 kV |
| Peak Surge Current | 25 kA |
| Surge Energy Rating | 600 J |
| Capacitance | 0.0017 uF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Packaging | Bulk |
| Series | ERZ |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Industry Aliases | ERZC32EK911 |
| Subcategory | Varistor |
| Lead Time | 105 Days |
| Maximum AC Volts | 550VAC |
| Maximum DC Volts | 745VDC |
| Energy | 600J |
| Current - Surge | 25kA |
| Package / Case | Chassis Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话