所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 7500 |
| MOQ | 22500 |
| Series | * |
| Standard Package | 7,500 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Vr - Reverse Voltage | 200 V |
| Product | Rectifiers |
| If - Forward Current | 1 A |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Brand | Vishay Semiconductors |
| Package / Case | DO-214AC |
| Vf - Forward Voltage | 0.92 V |
| Packaging | Reel |
| Recovery Time | 15 ns |
| Type | Fast Recovery Rectifiers |
| Max Surge Current | 30 A |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Ir - Reverse Current | 5 uA |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Configuration | Single |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话