所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Tubing |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Color | Black |
| Minimum Shrink Temperature | + 110 C |
| Recovered Diameter | 1.27 mm |
| Length | 50 mm |
| Inside Diameter | 5.72 mm |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Chemical Resistant | Yes |
| Flammability Rating | Flame Retardant |
| Maximum Temperature | + 135 C |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 130 C |
| Packaging | Bulk |
| Series | ES-2000 |
| Factory Pack Quantity | 10000 |
| Part # Aliases | 829131P012 |
咨询QQ
热线电话