所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Coil Voltage | 230 V ac |
| Contact Current Rating | 63 A |
| Depth | 58mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Number of Contacts | 4 |
| Pole and Throw Configuration | 4P |
| Power Rating | 41 kW |
| Width | 54mm |
| Operating Voltage | :400VAC |
| Switching Power AC1 | :13.8kW |
| Switching Power AC3 | :5kW |
| Switching Current AC1 | :63A |
| Switching Current AC3 | :30A |
| No. of Poles | :4 |
| Contact Configuration | :4NO |
| Contactor Direction | :Reversing |
| Relay Mounting | :DIN Rail |
| Coil Voltage VAC Nom | :230V |
| Coil Voltage VDC Nom | :230V |
| Weight (kg) | 0.42 |
| Tariff No. | 85365080 |
咨询QQ
热线电话