所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.177" (4.50mm) |
| Size / Dimension | 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 7.3728MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | HC49/US |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 631-1398-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话