所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Solid Raceway |
| Standard Package | Shrink Tubing - 4 ft sticks |
| Product Length | 1828.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | White |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Product Height | 104.1 |
| Product Depth | 108 |
| Subcategory | Wiring Ducts |
| Lead Time | 14 Days |
| Wire Duct Type | Solid (Raceway), Single Channel |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Width | 4.25" (108.0mm) |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| rohs | 6.00' (1.83m) |
| Temperature Rating - max | 50 deg C (122 deg F) |
| Flammability Rating | UL 94 V-0 |
| Wall Type | Solid |
| Nominal Length | 6.00-ft L |
| Mounting | Solid Back (no mounting holes) |
| Cover Style | Flush Type C (not included) |
| Nominal Width | 4.00" W |
| Cover Part Number | C4WH6 |
| Nominal Height | 4.00" H |
| Latching | NO |
| Components | BASE |
| Channel | SINGLE |
咨询QQ
热线电话