所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 2.500" Dia x 15.000" L (63.50mm x 381.00mm) |
| Resistance (Ohms) | 3.5 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Standard Package | 1 |
| Mounting Feature | Brackets (not included) |
| Power (Watts) | 1000W |
| Packaging | Bulk |
| Coating, Housing Type | Silicon Coated |
| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Package / Case | Radial, Tubular |
| Tolerance | ±10% |
| Composition | Wirewound |
咨询QQ
热线电话