Vishay Huntington Electric Inc.
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 2.5k |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flange Braces, Right Angle |
| Temperature Coefficient | ±260ppm/°C |
| Height | 0.343" (8.71mm) |
| Size / Dimension | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.52mm) |
| Coating, Housing Type | Silicon Coated |
| Power (Watts) | 10W |
| Standard Package | 5 |
| Tolerance | ±10% |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Radial, Flat Oval |
| Package / Case | Radial, Flat Oval |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话