所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4Miniature SMD |
| Standard Frequency | 0.032768 MHz |
| Frequency Tolerance | ±20 ppm |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Type | Crystal |
| Series Resistance | 50000 Ohm |
| Frequency Aging | ±3(1st) ppm/Year |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话